Düğün Davetiyesi AL ! www.dugundavetiyesial.com

Her yerde telafuz edildiği gibi oldukça genç bir nüfusa sahip ülkemiz. Bunun doğal bir karşılığı olarak da son derece yüksek evlenme ve yeni doğum oranlarına sahibiz. Türkiye İstatistik kurumu verilerine göre bir yılda yaklaşık 600 bin düğün olmakta.

Yarım milyondan fazla düğünün olduğu bir coğrafyada düğün ve düğün ile alakalı sektörlerde oldukça yoğun bir trafiğe sahip. Özellikle mevsimsel etkiyle de birlikte yaz aylarında yaşanan bu trafik düğün davetiyeleri alanında da yoğun olarak hissedilmekte.

Sezon başlarında sürekli yenilediği katalogları ile Düğün Davetiyesi AL !  Davetiye de sektörün  parekenda satış tarafında yer alan firmalarından bir tanesi. Yüzlerce modeli farklı arama kriterleri ve özelliklere göre sınıflandıran firma kullanıcıya aradığını kolayca bulma imkanı da sunuyor.

Dönem dönem uyguladığı kampanyalarla çiftlere trend olan düğün davetiyelerini ucuza sahip olabilme imkanını veren firma faaliyetlerine Malatya Seyhan Matbaası ve www.dugundavetiyesial.com‘dan devam etmektedir.

Seyhan Matbaa – Düğün Davetiyesi AL ! www.dugundavetiyesial.com

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Seyhan Ofset Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız.
Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır.