Hakkımda

Meraklısına Bloğ (www.erdincakyuz.com) Hakkında
2008 Haziran ayında öylesine açılmış bir sayfa. O tarihten bu yana bir çok defa içerik ve site tasarımı değişmiş ve hala değişim sürmekte. Asıl kararlı içerik Ocak 2014’den itibaren yazılmakta. Genelde yemek mekanları, teknoloji, mobil, eleştiri yazıları, kendime has epigram ve kısa hikayelerden oluşmaktadır.
Yemeğini yediğim, çayını kahvesini içtiğim, alışveriş yaptığım yerler hakkında yazı yazmayı yorumlamayı düşüncelerimi paylaşmayı seviyorum. “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.” Az biraz şekilci ve yediğine dikkat edenim damak tadı var galiba öyle diyorlar. Bu durum yemek ayırt ettiğim anlamına gelmez çok şükür taştan yumuşak her şeyi yerim. Her zaman dediğim gibi “Yiyen dikilir yemeyen yıkılır.” Nisan 2016’dan itibaren gezdiğim mekanlar hakkında sadece yazılı değil; görsellik sunmak için mekan hakkında video çekip YouTube kanalıma yükleyeceğim.
Yukarıda ki bölümde iyi yemek yaptığımı söyledim mi ?

 

Erdinç AkyüzErdinç Akyüz (Benim) Hakkımda
12 Ağustos 1988 Malatya doğumluyum. (Doğum günümde hediye almak isteyenler mail atabilirsiniz adres için) İlk – Orta – Lise(Darende) – Ön Lisans -Lisans(Açık Öğretim) – Yüksek Lisans(Sağlık Kurumları İşlt.) hepsinin eğitimini Malatya’da aldım.
Malatya’da devlete bağlı bir hastanede 12 Mayıs 2008’den buyana bilgi işlem ve medikal muhasebe biriminde çalışmaktayım. (Devlet Memuru değilim)
Kendime arta kalan zamanlarda web tasarım, mobil, yazılım işleri ile uğraşmaktayım. İnsanlar ile uğraşmak ve piyasadan baya alacağı olan bir kişi olarak çok fazla iş yapmıyorum dışarıya. Web, mobil projelerim ile uğraşıp kendi yağımda kavruluyorum. Piyasaya azda olsa iş yapıyorum ama sadece parası peşin olduğu durumlarda. İş teklifinde bulanacak iseniz mail atınız.
İletişim için mail en sık kullandığım araçtır telefondan çok mail kullanırım telefon ile konuşmayı pek sevmediğim için. Mail adreslerim : erdincakyuz44@gmail.com – erdi@erdincakyuz.com

2014 Powered By Wordpress & By Erdi, Yazılarımı kaynak göstererek kullanabilirsiniz.