MALATYA OTO EKSPERTİZ COMPUTEST BAYİ (Tanıtım)

Malatya’nın ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisi Marka Oto
MARKA OTO, teknik cihaz, ekipman ve UZMAN KADROSUYLA ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen Malatya’nın ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur.

Marka Oto; Malatya da yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet veren ve tam profesyonel ekspertiz ağı, COMPUTEST bayiliği ile Ekspertizin Malatya’da ki tartışılmaz tek adresi olmuştur.
Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince HİÇBİR OTO SATIŞ, OTO GALERİ, OTO SERVİS ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Etik değerlerimiz icabı hiçbir Oto Satış Merkezinde veya Oto Galericiler Sitesinde şubelerimiz yoktur. Marka Oto Computest ve Ekspertiz, alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği Bağımsız Malatya Oto Ekspertiz Merkezidir. Herkese eşit mesafede ve Profesyoneldir.

Marka oto Computest; Yeşiltepe yolu, kömür tevzi kavşağı, Tombul ekmek fabrikası arkasındadır. Tel: 0 422 336 17 00 www.markaoto.com.tr

Marka oto; Güven verir, Değer katar..

Detaylı Adres için Tıklayınız.